[Latest News][6]

Akcja
animal attack
Arnold Schwarzenegger
artykuł
Buzzujemy
Clive Barker
Cronenberg
Dario Argento
Deadly Prey
Dick
Eksperyment
film.org.pl
Gangsterka
Giallo
Horror
John Carpenter
Karate
klasa B
Klasyka
Komedia
Lata 70-te
Lata 80-te
lata 90-te
Magivanga
Muzyka
Na spokojnie
Narkotyki
Noir
Obyczaj
Ogłoszenia Parafialne
Okolice Grozy
Post-apo
Postapo
punk
ranking
relacja z koncertu
rock
Rumiankowo
Seagal
SF
Święta
The Room
Thriller
Trip
Van Damme
Włoszczyzna
Zakalec

Świat truchleje i jucha bucha, czyli siekierezada w cieniu choinki. Inaugurujemy cykl, który zbije wam bombki i przepali światełka.


Święta są dochodowe; filmy świąteczne - także. Poza "Kewinem" i setką tanich telewizyjnych produkcji, w których fabularne zamieszanie ciska bohaterów w stronę finalnego POJEDNANIA ( rodziny, małżeństwa, społeczności, przyjaciół, ludzi i zwierząt) na tle pierwszej gwiazdki/ świątecznej kolacji/ ośnieżonej nocy, mamy też nurt kina, w ramach którego bohater tnie, sieka i zarzyna bożonarodzeniowy klimat, a napotkane osoby otwiera jak prezenty.
Zaczynamy od obrazu "Cicha noc, śmierci noc". Jeśli kogoś nie przyciąga możliwość oglądania świra z siekierą, niech wie, że w filmie pojawiają się także nagie biusty i zakonnice. Poza tym tytuł był zbanowany przez przez Amerykańskie Towarzystwo Rodziców i Nauczycieli. Jeśli nie poczułeś się zachęcony, zgłoś się natychmiast do najbliższego ambulatorium. ON WIE,  KIEDY JESTEŚ NIEGRZECZNY, głosi hasło z plakatu. Na waszym miejscu bym się bał.
Recenzja tutaj.
Dodatkowo dorzucamy kilka smakowitych fotosów związanych z klimatem. Niech się wam miło skrzą, bo śniegu pewnie nie będzie.Wkrótce kolejny odcinek świątecznej  sagi.

O Autorze

"Przyszedłem tu żuć gumę i skopać kilka tyłków. I właśnie skończyła mi się guma."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Start typing and press Enter to search